Moda

Kolejne domy mody rezygnują z udziału w New York Fashion Week

Kolejne domy mody rezygnują z udziału w New York Fashion Week
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecna sytuacja na świecie nie pozwala na bycie pewnym w jakiejkolwiek kwestii. Doskonale wiedzą o tym nie tylko projektanci, ale także organizatorzy Fashion Week’ów. 

Niedawno serwis branżowy WWD.com przekazał, że na New York Fashion Week zabraknie największych projektantów modowych, którzy sami w sobie byli reklamą tego wydarzenia. Mowa między innymi o takich markach jak: Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Michael Kors, Tory Burch, Marc Jacobs czy Tom Ford.

Znani projektanci nie pojawią się na NYFW

Jak będzie wyglądać wrześniowy New York Fashion Week? Na to pytanie nie są w stanie odpowiedzieć nawet sami organizatorzy. Jedno jest pewne – pokazy się odbędą, choć okoliczności są wyjątkowo trudne. Niestety, duża większość stałych bywalców NYFW nie przybędzie na największe modowe wydarzenie. Część z nich stawia na wirtualne pokazy lub niewielkie prezentacje, a powodem tego jest wciąż trwająca pandemia. 

Trudno wyobrazić sobie wielki nowojorski tydzień mody bez takich marek jak Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Michael Kors i wiele innych. Mimo to organizatorzy New York Fashion Week starają się być dobrej myśli i nie planują odwołania wydarzenia.

W tym roku New York Fashion Week ma odbyć się między 14 a 16 września, zaś kolejnych szczegółów będziemy dowiadywać się zapewne niebawem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*